eagle
 Szczecin godzina


Witam Państwa

Korporacja TAXI DLA CIEBIE powstała 1 sierpnia 2003 roku i zaczęła przyjmować zlecenia o 7.00 rano, mieliśmy wówczas 19 taksówek i dwóch dyspozytorów a pierwsza baza znajdowała się w Rajkowie. Kiedy pojawiliśmy się na ulicach Szczecina taksówkarze pytali - co wy robicie? Skąd weźmiecie klientów? - znacząco pukając się w głowę. Od pierwszego dnia informowaliśmy klientów o naszym istnieniu za pośrednictwem ogłoszeń Kuriera Szczecińskiego i naszych kart rabatowych.

 

Pierwszy kogut Taxi 4 You
Pierwsza taksówka Taxi4You
 Tak wyglądały pierwsze koguty Taxi4 You
 Taksówka z numerem 001 w naszej korporacji.
 Pierwsze karty rabatowe Taxi4You ogłoszenie 1 sierpień 2003
 Nasze pierwsze karty rabatowe Taxi 4 You. Kurier Szczeciński 1 sierpnia 2003 nasze ogłoszenie.

 

  Później także w Głosie Szczecińskim i w Radio Plama. Tak zaczęła się żmudna walka o klienta. Postępy były zauważalne. W pierwszym miesiącu przyjęliśmy 1798 zleceń, w kolejnym było ich już 3246. Jesienią 2003 roku prawie wszystkie grupy taksówkowe przystąpiły do zmowy przeciwko klientom i podniosły drastycznie ceny oraz zlikwidowały wszelkie rabaty. TAXI DLA CIEBIE błyskawicznie podjęło decyzję - utrzymujemy atrakcyjne ceny i rabaty! Zdecydowanie odcięliśmy się od tego typu działań. Doświadczyliśmy wiele nieprzyjemności od innych taksówkarzy i grup taksówkowych. Uważamy jednak, że ceny i rabaty to indywidualna sprawa każdej korporacji. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów po kilku miesiącach ukarał grupy taksówkowe, które uczestniczyły w zmowie. Nasza decyzja okazała się słuszna i zgodna z prawem.

Już po roku mieliśmy ponad 100 taksówek i znaleźliśmy się wśród kilku największych korporacji w Szczecinie. Postanowiliśmy wprowadzić jednakowe oznakowanie naszych taksówek, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Wprowadziliśmy jednolite żółte koguty taxi.

 

kogut
obsługa systemu
 Żółte koguty Taxi 4 You. Obsługa systemu Taxi RT 2000.

 

  Od samego początku priorytetem dla nas jest wysoka jakość obsługi klienta. Po dwóch latach działalności wprowadziliśmy system łączności TAXI RT 2000 pozwalający na szybką i profesjonalną obsługę klienta. W sierpniu 2006 roku zmieniliśmy siedzibę firmy na nowoczesną bazę przy ul. Gryfińskiej 129 zapewniającą naszym pracownikom komfort i nowoczesność, a co za tym idzie profesjonalną obsługę naszego klienta. W związku z ciągłym zapotrzebowaniem klientów na nasze usługi zdecydowaliśmy się w grudniu 2007 na zakup nowych samochodów marki Nissan Note. Pierwsze egzemplarze odebraliśmy w styczniu 2008 roku, które od razu zdobyły uznanie wśród klientów.

 

pierwszy odbiór
flota Nissan Note przed siedzibą firmy
 Odbiór pierwszej partii samochodów marki Nissan Note. Nissany Note przed siedzibą firmy.

 

    To nie koniec naszych inwestycji i starań o klienta. Naszym następnym krokiem jest wyposażenie wszystkich pojazdów w nadajniki GPS, co umożliwi jeszcze szybsze kierowanie naszych taksówek do klienta. W planach jest budowa stacji obsługi, myjni oraz własnej stacji paliw - dzięki tym inwestycjom będziemy mogli podnieść jakość usług, bez podnoszenia cen. Naszym priorytetem jest ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług i dążenie do wyznaczania nowych standardów. 

 

dyspozytorki Taxi 4 You
 
 Nasze dyspozytorki czekają na Państwa zlecenia.
 Obecna baza firmy Taxi 4 You.

 

    Obecnie TAXI 4 YOU liczy ponad 250 taksówek i jest największą i najnowocześniejszą korporacją taxi w Szczecinie. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

 

Dariusz Ciarka

reklama-wizualna.com
b
phone
home pl-lang en-lang de-lang home mail about us voucher work advertise